Продукція > TDK > MMZ1005D121CTD25
MMZ1005D121CTD25
MMZ1005D121CTD25 TDK
3920380.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - MMZ1005D121CTD25 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 120 ohm, 350 mA, MMZ Series, 0.6 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.6ohm
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 350mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: MMZ Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 6790 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MMZ1005D121CTD25 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 120 ohm, 350 mA, MMZ Series, 0.6 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.6ohm, Qualifikation: AEC-Q200, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 350mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 120ohm, Produktpalette: MMZ Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005D121CTD25 MMZ1005D121CTD25 Виробник : TDK 3920380.pdf Description: TDK - MMZ1005D121CTD25 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 120 ohm, 350 mA, MMZ Series, 0.6 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.6ohm
Qualifikation: AEC-Q200
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 350mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: MMZ Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 197
MMZ1005D121CTD25 MMZ1005D121CTD25 Виробник : TDK beads_automotive_signal_mmz1005_en.pdf?ref_disty=digikey Ferrite Beads 0402 120ohms 350mA Signal Line AEC-Q200
на замовлення 867 шт:
Мінімальне замовлення: 47
MMZ1005D121CTD25 MMZ1005D121CTD25 Виробник : TDK Corporation beads_automotive_signal_mmz1005_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Мінімальне замовлення: 40