MMZ1005D241CT000 TDK Corporation
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 240 OHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 900mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 240 Ohms @ 100 MHz
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 240 OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.022" (0.55mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 900mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 240 Ohms @ 100 MHz.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||||
MMZ1005D241CT000 | Виробник : TDK |
Ferrite Beads 1mm x 0.5mm x 0.5mm, -55 to +125 degC, 200mA, 240O, 900mO |
на замовлення 17836 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
Description: FERRITE BEAD 240 OHM 0402 1LNPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 0402 (1005 Metric) Filter Type: Signal Line Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Mounting Type: Surface Mount Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Height (Max): 0.022" (0.55mm) Current Rating (Max): 200mA DC Resistance (DCR) (Max): 900mOhm Part Status: Active Number of Lines: 1 Impedance @ Frequency: 240 Ohms @ 100 MHz |