Продукція > TDK > MMZ1005D330CT000
MMZ1005D330CT000
MMZ1005D330CT000 TDK
beads_commercial_signal_mmz1005_en.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Beads 1mm x 0.5mm x 0.5mm, -55 to +125 degC, 400mA, 33O, 240mO
на замовлення 43578 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 33 OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.022" (0.55mm), Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 240mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 33 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005D330CT000 MMZ1005D330CT000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_signal_mmz1005_en.pdf Description: FERRITE BEAD 33 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 240mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 33 Ohms @ 100 MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
MMZ1005D330CT000 beads_commercial_signal_mmz1005_en.pdf
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 400mA
Number of Lines: 1