Продукція > TDK CORPORATION > MMZ1005D680CTD25
MMZ1005D680CTD25
MMZ1005D680CTD25 TDK Corporation
beads_automotive_signal_mmz1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 68 OHM 0402 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 380mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 68 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 68 OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.022" (0.55mm), Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 380mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 68 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005D680CTD25 MMZ1005D680CTD25 Виробник : TDK Corporation beads_automotive_signal_mmz1005_en.pdf Description: FERRITE BEAD 68 OHM 0402 1LN
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 400mA
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
MMZ1005D680CTD25 MMZ1005D680CTD25 Виробник : TDK eads_automotive_signal_mmz1005_en-1282173.pdf Ferrite Beads 0402 68ohms 400mA Signal Line AEC-Q200