Продукція > TDK CORPORATION > MMZ1005F181ET000
MMZ1005F181ET000
MMZ1005F181ET000 TDK Corporation
beads_commercial_signal_mmz1005-e_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 180 OHM 0402 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.6Ohm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 180 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 957 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 180 OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.6Ohm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 180 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005F181ET000 MMZ1005F181ET000 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz1005-e_en.pdf Ferrite Beads 0402 180ohms 25% General Signal Line
на замовлення 9889 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
MMZ1005F181ET000 MMZ1005F181ET000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_signal_mmz1005-e_en.pdf Description: FERRITE BEAD 180 OHM 0402 1LN
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Current Rating (Max): 200mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1