Продукція > TDK CORPORATION > MMZ1005F181ETD25
MMZ1005F181ETD25
MMZ1005F181ETD25 TDK Corporation
beads_automotive_signal_mmz1005-e_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: GHZ BEADS,180,0.2A,-55~125
Features: Automotive
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.6Ohm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 180 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 9950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GHZ BEADS,180,0.2A,-55~125, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.022" (0.55mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.6Ohm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 180 Ohms @ 100 MHz.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Features: Automotive
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 200mA
Number of Lines: 1