Продукція > TDK CORPORATION > MMZ1005F221ET000
MMZ1005F221ET000
MMZ1005F221ET000 TDK Corporation
beads_commercial_signal_mmz1005-e_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Current Rating (Max): 150mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2.3Ohm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 220 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - MMZ1005F221ET000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 220 ohm, 150 mA, MMZ-E Series, 2.3 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 2.3ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 150mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 220ohm, Produktpalette: MMZ-E Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005F221ET000 MMZ1005F221ET000 Виробник : TDK TDKC-S-A0008032568-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - MMZ1005F221ET000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 220 ohm, 150 mA, MMZ-E Series, 2.3 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 2.3ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 150mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 220ohm
Produktpalette: MMZ-E Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 2.3ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 150mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 220ohm
Produktpalette: MMZ-E Series
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 91
MMZ1005F221ET000 MMZ1005F221ET000 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz1005-e_en.pdf Ferrite Beads 0402 220ohms 25% General Signal Line
Мінімальне замовлення: 25
MMZ1005F221ET000 MMZ1005F221ET000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_signal_mmz1005-e_en.pdf Description: FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Current Rating (Max): 150mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1