Продукція > TDK CORPORATION > MMZ1005F330CTD25
MMZ1005F330CTD25
MMZ1005F330CTD25 TDK Corporation
beads_automotive_signal_mmz1005_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 33 OHM 0402 1LN
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Ferrite Beads 0402 33ohms 400mA Signal Line AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005F330CTD25 MMZ1005F330CTD25 Виробник : TDK beads_automotive_signal_mmz1005_en.pdf?ref_disty=digikey Ferrite Beads 0402 33ohms 400mA Signal Line AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
MMZ1005F330CTD25 MMZ1005F330CTD25 Виробник : TDK Corporation beads_automotive_signal_mmz1005_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FERRITE BEAD 33 OHM 0402 1LN