Продукція > TDK CORPORATION > MMZ1005S121AT000
MMZ1005S121AT000
MMZ1005S121AT000 TDK Corporation
MMZ1005.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 220mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 3955 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.022" (0.55mm), Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 220mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005S121AT000 MMZ1005S121AT000 Виробник : TDK eads_commercial_signal_mmz1005_en-952649.pdf Ferrite Beads 0402 120ohms 500mA SMD Signal Line
MMZ1005S121AT000 MMZ1005.pdf 0402Bead
MMZ1005S121AT000 MMZ1005S121AT000 Виробник : TDK Corporation MMZ1005.pdf Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 500mA
Number of Lines: 1