Продукція > TDK CORPORATION > MMZ1005S121HT000
MMZ1005S121HT000
MMZ1005S121HT000 TDK Corporation
beads_commercial_signal_mmz1005-h_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Current Rating (Max): 700mA
DC Resistance (DCR) (Max): 130mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 120 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - MMZ1005S121HT000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 120 ohm, 700 mA, MMZ-H Series, 0.13 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051110, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.13ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 700mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 120ohm, Produktpalette: MMZ-H Series, productTraceability: No, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005S121HT000 MMZ1005S121HT000 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz1005-h_en.pdf Description: TDK - MMZ1005S121HT000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 120 ohm, 700 mA, MMZ-H Series, 0.13 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051110
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.13ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 700mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: MMZ-H Series
productTraceability: No
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85051110
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.13ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 700mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 120ohm
Produktpalette: MMZ-H Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 205
MMZ1005S121HT000 MMZ1005S121HT000 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz1005-h_en.pdf Ferrite Beads 0402 120ohms 25% General Signal Line
Мінімальне замовлення: 47
MMZ1005S121HT000 MMZ1005S121HT000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_signal_mmz1005-h_en.pdf Description: FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Current Rating (Max): 700mA
Number of Lines: 1