Продукція > TDK > MMZ1005S241CTD25
MMZ1005S241CTD25
MMZ1005S241CTD25 TDK
2914574.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - MMZ1005S241CTD25 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 240 ohm, 400 mA, MMZ Series, 0.28 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.28ohm
Qualifikation: AEC-Q200
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 400mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 240ohm
Produktpalette: MMZ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MMZ1005S241CTD25 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 240 ohm, 400 mA, MMZ Series, 0.28 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.28ohm, Qualifikation: AEC-Q200, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 400mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 240ohm, Produktpalette: MMZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005S241CTD25 MMZ1005S241CTD25 Виробник : TDK 2914574.pdf Description: TDK - MMZ1005S241CTD25 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 240 ohm, 400 mA, MMZ Series, 0.28 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.28ohm
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 400mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 240ohm
Produktpalette: MMZ Series
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 145
MMZ1005S241CTD25 MMZ1005S241CTD25 Виробник : TDK beads_automotive_signal_mmz1005_en.pdf?ref_disty=digikey Ferrite Beads 0402 240ohms 400mA Signal Line AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 45
MMZ1005S241CTD25 MMZ1005S241CTD25 Виробник : TDK Corporation beads_automotive_signal_mmz1005_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FERRITE BEAD 240 OHM 0402 1LN
Мінімальне замовлення: 40