Продукція > TDK CORPORATION > MMZ1005S241HTD25
MMZ1005S241HTD25
MMZ1005S241HTD25 TDK Corporation
beads_automotive_signal_mmz1005-h_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 240 OHM 0402 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 600mA
DC Resistance (DCR) (Max): 180mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 240 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - MMZ1005S241HTD25 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 240 ohm, 600 mA, MMZ-H Series, 0.18 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.18ohm, Qualifikation: AEC-Q200, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 600mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 240ohm, Produktpalette: MMZ-H Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005S241HTD25 MMZ1005S241HTD25 Виробник : TDK 3920379.pdf Description: TDK - MMZ1005S241HTD25 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 240 ohm, 600 mA, MMZ-H Series, 0.18 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.18ohm
Qualifikation: AEC-Q200
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 600mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 240ohm
Produktpalette: MMZ-H Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.18ohm
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 600mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 240ohm
Produktpalette: MMZ-H Series
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Мінімальне замовлення: 218
MMZ1005S241HTD25 MMZ1005S241HTD25 Виробник : TDK Corporation beads_automotive_signal_mmz1005-h_en.pdf Description: FERRITE BEAD 240 OHM 0402 1LN
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 600mA
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 45
MMZ1005S241HTD25 MMZ1005S241HTD25 Виробник : TDK beads_automotive_signal_mmz1005-h_en.pdf Ferrite Beads 240ohm 25% 600mA