Продукція > TDK CORPORATION > MMZ1005S601AT000
MMZ1005S601AT000
MMZ1005S601AT000 TDK Corporation
MMZ1005.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
на замовлення 1288 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Ferrite Beads 0402 600ohms 250mA SMD Signal Line.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005S601AT000 MMZ1005S601AT000 Виробник : TDK eads_commercial_signal_mmz1005_en-952649.pdf Ferrite Beads 0402 600ohms 250mA SMD Signal Line
MMZ1005S601AT000 MMZ1005.pdf 0402Bead
MMZ1005S601AT000 MMZ1005S601AT000 Виробник : TDK Corporation MMZ1005.pdf Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN