Продукція > TDK CORPORATION > MMZ1005S601ET000
MMZ1005S601ET000
MMZ1005S601ET000 TDK Corporation
beads_commercial_signal_mmz1005-e_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 650mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 5133 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MMZ1005S601ET000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 600 ohm, 300 mA, MMZ-E Series, 0.65 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.65ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 300mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 600ohm, Produktpalette: MMZ-E Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005S601ET000 MMZ1005S601ET000 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz1005-e_en.pdf Ferrite Beads 600 OHM 25% 0.3A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
MMZ1005S601ET000 MMZ1005S601ET000 Виробник : TDK TDKC-S-A0008032568-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - MMZ1005S601ET000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 600 ohm, 300 mA, MMZ-E Series, 0.65 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.65ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 300mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: MMZ-E Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 10 шт:
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.65ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 300mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: MMZ-E Series
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 10 шт:
MMZ1005S601ET000 MMZ1005S601ET000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_signal_mmz1005-e_en.pdf Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 300mA
Number of Lines: 1