Продукція > TDK CORPORATION > MMZ1005S601HT000
MMZ1005S601HT000
MMZ1005S601HT000 TDK Corporation
beads_commercial_signal_mmz1005-h_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Current Rating (Max): 440mA
DC Resistance (DCR) (Max): 340mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 50000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - MMZ1005S601HT000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 600 ohm, 440 mA, MMZ-H, 0.34 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051100, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.34ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 440mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 600ohm, Produktpalette: MMZ-H, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005S601HT000 MMZ1005S601HT000 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz1005-h_en.pdf Description: TDK - MMZ1005S601HT000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 600 ohm, 440 mA, MMZ-H, 0.34 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051100
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Produkthöhe: 0.5mm
euEccn: NLR
Produktlänge: 1mm
hazardous: false
Produktbreite: 0.5mm
rohsPhthalatesCompliant: YES
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Betriebstemperatur, max.: 125°C
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85051100
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.34ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 440mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: MMZ-H
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Мінімальне замовлення: 168
MMZ1005S601HT000 MMZ1005S601HT000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_signal_mmz1005-h_en.pdf Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Current Rating (Max): 440mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 45
MMZ1005S601HT000 MMZ1005S601HT000 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz1005-h_en.pdf Ferrite Beads 0402 600ohms 25% General Signal Line