Продукція > TDK > MMZ1005S800HTD25
MMZ1005S800HTD25
MMZ1005S800HTD25 TDK
beads_automotive_signal_mmz1005-h_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FERRITE BEAD 80 OHM 0402 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 800mA
DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 80 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 80 OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.022" (0.55mm), Current Rating (Max): 800mA, DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 80 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005S800HTD25 MMZ1005S800HTD25 Виробник : TDK beads_automotive_signal_mmz1005-h_en.pdf Ferrite Beads 80ohm 25% 800mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
MMZ1005S800HTD25 MMZ1005S800HTD25 Виробник : TDK beads_automotive_signal_mmz1005-h_en.pdf Description: FERRITE BEAD 80 OHM 0402 1LN
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 800mA
Number of Lines: 1