Продукція > TDK CORPORATION > MMZ1005Y152CTD25
MMZ1005Y152CTD25
MMZ1005Y152CTD25 TDK Corporation
beads_automotive_signal_mmz1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0402 4LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 100mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 50000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MMZ1005Y152CTD25 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 1.5 kohm, 100 mA, MMZ Series, 1 ohm, ± 25%, tariffCode: 85339000, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 1ohm, Qualifikation: AEC-Q200, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 100mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1.5kohm, Produktpalette: MMZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005Y152CTD25 MMZ1005Y152CTD25 Виробник : TDK 2914574.pdf Description: TDK - MMZ1005Y152CTD25 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 1.5 kohm, 100 mA, MMZ Series, 1 ohm, ± 25%
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1ohm
Qualifikation: AEC-Q200
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 100mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1.5kohm
Produktpalette: MMZ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1ohm
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 100mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1.5kohm
Produktpalette: MMZ Series
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 184
MMZ1005Y152CTD25 MMZ1005Y152CTD25 Виробник : TDK beads_automotive_signal_mmz1005_en.pdf Ferrite Beads 0402 1500ohms 100mA Signal Line AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 47
MMZ1005Y152CTD25 MMZ1005Y152CTD25 Виробник : TDK Corporation beads_automotive_signal_mmz1005_en.pdf Description: FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0402 4LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 100mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1