Продукція > TDK CORPORATION > MMZ1005Y182CT000
MMZ1005Y182CT000
MMZ1005Y182CT000 TDK Corporation
beads_commercial_signal_mmz1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 1.8K OHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 150mA
DC Resistance (DCR) (Max): 850mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1.8 kOhms @ 100 MHz
на замовлення 30000 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 1.8K OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.022" (0.55mm), Current Rating (Max): 150mA, DC Resistance (DCR) (Max): 850mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 1.8 kOhms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005Y182CT000 MMZ1005Y182CT000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_signal_mmz1005_en.pdf Description: FERRITE BEAD 1.8K OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 150mA
Number of Lines: 1
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
MMZ1005Y182CT000 MMZ1005Y182CT000 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz1005_en.pdf Ferrite Beads 0402 1800ohms 200mA HiSpd Signal Line