Продукція > TDK CORPORATION > MMZ1005Y301CT000
MMZ1005Y301CT000
MMZ1005Y301CT000 TDK Corporation
beads_commercial_signal_mmz1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 300 OHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 250mA
DC Resistance (DCR) (Max): 380mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 300 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 40000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - MMZ1005Y301CT000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 300 ohm, 250 mA, MMZ Series, 0.38 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.38ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 250mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 300ohm, Produktpalette: MMZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005Y301CT000 MMZ1005Y301CT000 Виробник : TDK mmz1005y301ct000.pdf Ferrite Beads Multi-Layer 300Ohm 25% 100MHz 0.25A 0.38Ohm DCR 0402 T/R
Кількість Ціна
MMZ1005Y301CT000 MMZ1005Y301CT000 Виробник : TDK 84898.pdf Description: TDK - MMZ1005Y301CT000 - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 300 ohm, 250 mA, MMZ Series, 0.38 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.38ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 250mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 300ohm
Produktpalette: MMZ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.38ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 250mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 300ohm
Produktpalette: MMZ Series
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 205
MMZ1005Y301CT000 MMZ1005Y301CT000 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_signal_mmz1005_en.pdf Description: FERRITE BEAD 300 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 250mA
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 45
MMZ1005Y301CT000 MMZ1005Y301CT000 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz1005_en.pdf Ferrite Beads 300 OHM 25% .25A
Мінімальне замовлення: 44