Продукція > TDK CORPORATION > MMZ1005Y301CTD25
MMZ1005Y301CTD25
MMZ1005Y301CTD25 TDK Corporation
beads_automotive_signal_mmz1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 300 OHM 0402 1LN
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
Ferrite Beads 0402 300ohms 250mA Signal Line AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005Y301CTD25 MMZ1005Y301CTD25 Виробник : TDK beads_automotive_signal_mmz1005_en.pdf Ferrite Beads 0402 300ohms 250mA Signal Line AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
MMZ1005Y301CTD25 MMZ1005Y301CTD25 Виробник : TDK Corporation beads_automotive_signal_mmz1005_en.pdf Description: FERRITE BEAD 300 OHM 0402 1LN