Продукція > TDK CORPORATION > MMZ1005Y601CTD25
MMZ1005Y601CTD25
MMZ1005Y601CTD25 TDK Corporation
beads_automotive_signal_mmz1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
на замовлення 3401 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Ferrite Beads 0402 600ohms 250mA Signal Line AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005Y601CTD25 MMZ1005Y601CTD25 Виробник : TDK beads_automotive_signal_mmz1005_en.pdf Ferrite Beads 0402 600ohms 250mA Signal Line AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
MMZ1005Y601CTD25 MMZ1005Y601CTD25 Виробник : TDK Corporation beads_automotive_signal_mmz1005_en.pdf Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN