Продукція > TDK CORPORATION > MMZ1005Y800BT000
MMZ1005Y800BT000
MMZ1005Y800BT000 TDK Corporation
MMZ1005.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 80 OHM 0402 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 450mA
DC Resistance (DCR) (Max): 170mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 80 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 3355 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 80 OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.022" (0.55mm), Current Rating (Max): 450mA, DC Resistance (DCR) (Max): 170mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 80 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1005Y800BT000 MMZ1005Y800BT000 Виробник : TDK eads_commercial_signal_mmz1005_en-952649.pdf Ferrite Beads 0402 80ohms 250mA HiSpd Signal Line
MMZ1005Y800BT000 MMZ1005Y800BT000 Виробник : TDK Corporation MMZ1005.pdf Description: FERRITE BEAD 80 OHM 0402 1LN
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.022" (0.55mm)
Current Rating (Max): 450mA
Number of Lines: 1