Продукція > TDK > MMZ1608B301CTAH0
MMZ1608B301CTAH0
MMZ1608B301CTAH0 TDK
beads_commercial_signal_mmz1608_en.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Beads Multi-Layer 300Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.25Ohm DCR 0603 T/R
на замовлення 228000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MMZ1608B301CTAH0 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 300 ohm, 500 mA, MMZ Series, 0.25 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.6mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.25ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 500mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 300ohm, Produktpalette: MMZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1608B301CTAH0 MMZ1608B301CTAH0 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz1608_en.pdf Ferrite Beads Multi-Layer 300Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.25Ohm DCR 0603 T/R
Кількість Ціна
MMZ1608B301CTAH0 MMZ1608B301CTAH0 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz1608_en.pdf Description: FERRITE BEAD 300 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.030" (0.75mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 250mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 300 Ohms @ 100 MHz
MMZ1608B301CTAH0 MMZ1608B301CTAH0 Виробник : TDK 84899.pdf Description: TDK - MMZ1608B301CTAH0 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 300 ohm, 500 mA, MMZ Series, 0.25 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.6mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.25ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 300ohm
Produktpalette: MMZ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.6mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.25ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 300ohm
Produktpalette: MMZ Series
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 209
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.030" (0.75mm)
Current Rating (Max): 500mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 45
MMZ1608B301CTAH0 MMZ1608B301CTAH0 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz1608_en.pdf Ferrite Beads 300 OHM 25% 0.5A