Продукція > TDK CORPORATION > MMZ1608B471CTAH0
MMZ1608B471CTAH0
MMZ1608B471CTAH0 TDK Corporation
beads_commercial_signal_mmz1608_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.030" (0.75mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 300mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 470 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 24000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - MMZ1608B471CTAH0 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 470 ohm, 500 mA, MMZ, 0.3 ohm, ± 25%, tariffCode: 85339000, Produkthöhe: 0.6mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.3ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 500mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 470ohm, Produktpalette: MMZ, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1608B471CTAH0 MMZ1608B471CTAH0 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz1608_en.pdf Ferrite Beads Multi-Layer 470Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.3Ohm DCR 0603 T/R
Кількість Ціна
MMZ1608B471CTAH0 MMZ1608B471CTAH0 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_signal_mmz1608_en.pdf Description: FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.030" (0.75mm)
Current Rating (Max): 500mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 45
MMZ1608B471CTAH0 MMZ1608B471CTAH0 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz1608_en.pdf Ferrite Beads 470 OHM 25% 0.5A
Мінімальне замовлення: 43
MMZ1608B471CTAH0 Виробник : TDK TDKCS17981-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - MMZ1608B471CTAH0 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 470 ohm, 500 mA, MMZ, 0.3 ohm, ± 25%
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.6mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 470ohm
Produktpalette: MMZ
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.6mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.3ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 500mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 470ohm
Produktpalette: MMZ
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Мінімальне замовлення: 147