Продукція > TDK CORPORATION > MMZ1608D241CTD25
MMZ1608D241CTD25
MMZ1608D241CTD25 TDK Corporation
beads_automotive_signal_mmz1608_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 240 OHM 0603 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 240 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 240 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 600mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 240 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1608D241CTD25 MMZ1608D241CTD25 Виробник : TDK beads_automotive_signal_mmz1608_en.pdf Ferrite Beads Multi-Layer 240Ohm 25% 100MHz 0.3A 0.6Ohm DCR 0603 Automotive AEC-Q200 T/R
Кількість Ціна
MMZ1608D241CTD25 MMZ1608D241CTD25 Виробник : TDK Corporation beads_automotive_signal_mmz1608_en.pdf Description: FERRITE BEAD 240 OHM 0603 1LN
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 300mA
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 45
MMZ1608D241CTD25 MMZ1608D241CTD25 Виробник : TDK beads_automotive_signal_mmz1608_en.pdf Ferrite Beads 0603 240ohms 300mA Signal Line AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 44