Продукція > TDK CORPORATION > MMZ1608F030BTA00
MMZ1608F030BTA00
MMZ1608F030BTA00 TDK Corporation
beads_commercial_signal_mmz1608_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 3 OHM 0603 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 700mA
DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 3 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 16000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - MMZ1608F030BTA00 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 3 ohm, 700 mA, MMZ Series, 0.05 ohm, tariffCode: 85339000, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.05ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 700mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 3ohm, Produktpalette: MMZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1608F030BTA00 MMZ1608F030BTA00 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz1608_en.pdf Ferrite Beads Multi-Layer 3Ohm 100MHz 0.7A 0.05Ohm DCR 0603 T/R
Кількість Ціна
MMZ1608F030BTA00 MMZ1608F030BTA00 Виробник : TDK TDKCS17981-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: TDK - MMZ1608F030BTA00 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 3 ohm, 700 mA, MMZ Series, 0.05 ohm
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.05ohm
Qualifikation: -
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 700mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 3ohm
Produktpalette: MMZ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 219 шт:
Мінімальне замовлення: 170
MMZ1608F030BTA00 MMZ1608F030BTA00 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_signal_mmz1608_en.pdf Description: FERRITE BEAD 3 OHM 0603 1LN
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 700mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 45
MMZ1608F030BTA00 MMZ1608F030BTA00 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz1608_en.pdf Ferrite Beads 3 OHM 0.7A
Мінімальне замовлення: 43
tariffCode: 85339000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.05ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 700mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 3ohm
Produktpalette: MMZ Series
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 219 шт: