Продукція > TDK > MMZ1608S102ATA00
MMZ1608S102ATA00
MMZ1608S102ATA00 TDK
beads_commercial_signal_mmz1608_en.pdf
Виробник: TDK
Ferrite Beads Multi-Layer 1KOhm 25% 100MHz 0.4A 0.5Ohm DCR 0603 T/R
на замовлення 32000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - MMZ1608S102ATA00 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 1 kohm, 400 mA, MMZ Series, 0.5 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051190, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.5ohm, Qualifikation: -, isCanonical: N, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 400mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1kohm, Produktpalette: MMZ Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1608S102ATA00 MMZ1608S102ATA00 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz1608_en.pdf Ferrite Beads Multi-Layer 1KOhm 25% 100MHz 0.4A 0.5Ohm DCR 0603 T/R
Кількість Ціна
MMZ1608S102ATA00 MMZ1608S102ATA00 Виробник : TDK 2369117.pdf Description: TDK - MMZ1608S102ATA00 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 1 kohm, 400 mA, MMZ Series, 0.5 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.5ohm
Qualifikation: -
isCanonical: N
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 400mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: MMZ Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
MMZ1608S102ATA00 MMZ1608S102ATA00 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_signal_mmz1608_en.pdf Description: FERRITE BEAD 1K OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 500mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1 kOhms @ 100 MHz
tariffCode: 85051190
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.5ohm
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 400mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: MMZ Series
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 430 шт:
Мінімальне замовлення: 233
MMZ1608S102ATA00 MMZ1608S102ATA00 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz1608_en.pdf Ferrite Beads 1000 OHM 25% 0.4A
Мінімальне замовлення: 47
Packaging: Cut Tape (CT)
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 400mA
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 40
MMZ1608S102ATA00 beads_commercial_signal_mmz1608_en.pdf