Продукція > TDK CORPORATION > MMZ1608SHE601ATD25
MMZ1608SHE601ATD25
MMZ1608SHE601ATD25 TDK Corporation
MMZ1608-HE_Type_DS.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 600 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 20000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - MMZ1608SHE601ATD25 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 600 ohm, 200 mA, MMZ-HE Series, 0.35 ohm, ± 25%, tariffCode: 85045000, Produkthöhe: 0.8mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 0.35ohm, Qualifikation: AEC-Q200, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 200mA, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Impedanz: 600ohm, Produktpalette: MMZ-HE Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1608SHE601ATD25 MMZ1608SHE601ATD25 Виробник : TDK 3920382.pdf Description: TDK - MMZ1608SHE601ATD25 - Ferritperle, 0603 [Metrisch 1608], 600 ohm, 200 mA, MMZ-HE Series, 0.35 ohm, ± 25%
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.35ohm
Qualifikation: AEC-Q200
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0603 [Metrisch 1608]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: MMZ-HE Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 0.8mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.35ohm
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
DC-Nennstrom: 200mA
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: MMZ-HE Series
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Мінімальне замовлення: 60
MMZ1608SHE601ATD25 MMZ1608SHE601ATD25 Виробник : TDK Corporation MMZ1608-HE_Type_DS.pdf Description: FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 500mA
Number of Lines: 1
Мінімальне замовлення: 20
MMZ1608SHE601ATD25 MMZ1608SHE601ATD25 Виробник : TDK MMZ1608-HE_Type_DS.pdf Ferrite Beads 1608 600ohm 25% 500mA AEC-Q200