Продукція > TDK CORPORATION > MMZ1608Y751BTA00
MMZ1608Y751BTA00
MMZ1608Y751BTA00 TDK Corporation
beads_commercial_signal_mmz1608_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE BEAD 750 OHM 0603 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 450mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 750 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 16000 шт:
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 750 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 450mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 750 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MMZ1608Y751BTA00 MMZ1608Y751BTA00 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz1608_en.pdf Ferrite Beads Multi-Layer 750Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.45Ohm DCR 0603 T/R
Кількість Ціна
MMZ1608Y751BTA00 MMZ1608Y751BTA00 Виробник : TDK beads_commercial_signal_mmz1608_en.pdf Ferrite Beads 1.6mm x 0.8mm x 0.8mm, -55 to +125 degC, 500mA, 750O, 450mO
Мінімальне замовлення: 47
MMZ1608Y751BTA00 MMZ1608Y751BTA00 Виробник : TDK Corporation beads_commercial_signal_mmz1608_en.pdf Description: FERRITE BEAD 750 OHM 0603 1LN
Filter Type: Signal Line
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 500mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1