MN095401-1
MN095401-1 DB Unlimited
MN095401-1.pdf
Виробник: DB Unlimited
Description: MIC COND ANALOG NC 0.382"DIA
Packaging: Box
Output Type: Analog
Size / Dimension: 0.382" Dia (9.70mm)
Shape: Circular
Type: Electret Condenser
S/N Ratio: 55dB
Termination: Solder Pads
Direction: Noise Cancelling
Port Location: Top
Height (Max): 0.213" (5.40mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 1.5 V
Current - Supply: 500 µA
Frequency Range: 100 Hz ~ 10 kHz
на замовлення 342 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MIC COND ANALOG NC 0.382"DIA, Packaging: Box, Output Type: Analog, Size / Dimension: 0.382" Dia (9.70mm), Shape: Circular, Type: Electret Condenser, S/N Ratio: 55dB, Termination: Solder Pads, Direction: Noise Cancelling, Port Location: Top, Height (Max): 0.213" (5.40mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 1.5 V, Current - Supply: 500 µA, Frequency Range: 100 Hz ~ 10 kHz.