MNS2-9-IN-CM-020
MNS2-9-IN-CM-020 Monnit Corporation
ADS-054-AC-Current-Meter-Data-Sheet.pdf
Виробник: Monnit Corporation
Description: ALTA INDUSTRIAL WIRELESS AC CURR
Packaging: Bulk
Package / Case: IoT Finished Device
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 50Hz ~ 100Hz
Accuracy: ±2%
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 2V ~ 3.8V
Sensor Type: Current Sensor
For Measuring: AC
Current - Supply (Max): 35mA
Current - Sensing: 20A
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ALTA INDUSTRIAL WIRELESS AC CURR, Packaging: Bulk, Package / Case: IoT Finished Device, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 50Hz ~ 100Hz, Accuracy: ±2%, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 2V ~ 3.8V, Sensor Type: Current Sensor, For Measuring: AC, Current - Supply (Max): 35mA, Current - Sensing: 20A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MNS2-9-IN-CM-020 MNS2-9-IN-CM-020 Виробник : Monnit ADS-054-AC-Current-Meter-Data-Sheet-1494146.pdf Industrial Current Sensors ALTA 900 MHz Industrial - AC Current Meter, 20 AMP