MNS2-9-IN-CM-500
MNS2-9-IN-CM-500 Monnit Corporation
ADS-073-500-Amp-AC-Current-Meter-Data-Sheet.pdf
Виробник: Monnit Corporation
Description: ALTA IND AC CURRENT METER 500A
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 50Hz ~ 100Hz
Accuracy: ±2%
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 2V ~ 3.8V
Sensor Type: Current Sensor
For Measuring: AC
Current - Supply (Max): 35mA
Current - Sensing: 500A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ALTA IND AC CURRENT METER 500A, Packaging: Bulk, Package / Case: IoT Finished Device, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 50Hz ~ 100Hz, Accuracy: ±2%, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 2V ~ 3.8V, Sensor Type: Current Sensor, For Measuring: AC, Current - Supply (Max): 35mA, Current - Sensing: 500A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MNS2-9-IN-CM-500 MNS2-9-IN-CM-500 Виробник : Monnit ADS-054-AC-Current-Meter-Data-Sheet-1494146.pdf Industrial Current Sensors ALTA Industrial Wireless AC Current Meter - 500 Amp (900 MHz)