MNS2-9-W1-MA-020
MNS2-9-W1-MA-020 Monnit Corporation
ADS-004-0-20mA-Sensor-Data-Sheet.pdf
Виробник: Monnit Corporation
Description: ALTA WIRELESS 0-20 MA CURRENT ME
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -18°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 2V ~ 3.8V
Sensor Type: Current Sensor
For Measuring: DC
Current - Supply (Max): 22.6mA
Current - Sensing: 20mA
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ALTA WIRELESS 0-20 MA CURRENT ME, Packaging: Bulk, Package / Case: IoT Finished Device, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -18°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 2V ~ 3.8V, Sensor Type: Current Sensor, For Measuring: DC, Current - Supply (Max): 22.6mA, Current - Sensing: 20mA, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MNS2-9-W1-MA-020 MNS2-9-W1-MA-020 Виробник : Monnit ADS-004-0-20mA-Sensor-Data-Sheet-1494044.pdf Industrial Current Sensors ALTA Wireless 0-20 mA Current Meter - Coin Cell Powered (900 MHz)