MNS2-9-W1-VM-200 Monnit Corporation
ADS-067-200-VDC-Meter-Sensor-Data-Sheet.pdf
Виробник: Monnit Corporation
Description: SENSOR - VOLTAGE VOLTAGE 900MHZ
Packaging: Bulk
Output Type: Voltage, 900MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sensor Type: Voltage
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR - VOLTAGE VOLTAGE 900MHZ, Packaging: Bulk, Output Type: Voltage, 900MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sensor Type: Voltage.
Інші пропозиції MNS2-9-W1-VM-200
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MNS2-9-W1-VM-200 MNS2-9-W1-VM-200 Виробник : Monnit ADS-067-200-VDC-Meter-Sensor-Data-Sheet-1493975.pdf Multiple Function Sensor Modules ALTA 900 MHz CC - Voltage Meter, 200 VDC