MNS2-9-W2-CM-150
MNS2-9-W2-CM-150 Monnit Corporation
CM-ADS-01.pdf
Виробник: Monnit Corporation
Description: ALTA WIRELESS AC CURRENT METER -
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 50Hz ~ 100Hz
Accuracy: ±2%
Operating Temperature: -18°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 2V ~ 3.8V
Sensor Type: Current Sensor
For Measuring: AC
Current - Supply (Max): 22.6mA
Current - Sensing: 150A
Part Status: Active
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ALTA WIRELESS AC CURRENT METER -, Packaging: Bulk, Package / Case: IoT Finished Device, Mounting Type: Chassis Mount, Frequency: 50Hz ~ 100Hz, Accuracy: ±2%, Operating Temperature: -18°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 2V ~ 3.8V, Sensor Type: Current Sensor, For Measuring: AC, Current - Supply (Max): 22.6mA, Current - Sensing: 150A, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MNS2-9-W2-CM-150 MNS2-9-W2-CM-150 Виробник : Monnit ADS-054-AC-Current-Meter-Data-Sheet-1494146.pdf Industrial Current Sensors ALTA 900 MHz AA - AC Current Meter, 150 AMP