MNS2-9-W2-VM-500
MNS2-9-W2-VM-500 Monnit Corporation
ADS-022-500-Volt-Meter-Data-Sheet.pdf
Виробник: Monnit Corporation
Description: SENSOR - VOLTAGE VOLTAGE 900MHZ
Packaging: Bulk
Output Type: Voltage, 900MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Sensor Type: Voltage
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR - VOLTAGE VOLTAGE 900MHZ, Packaging: Bulk, Output Type: Voltage, 900MHz, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Sensor Type: Voltage.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MNS2-9-W2-VM-500 MNS2-9-W2-VM-500 Виробник : Monnit ADS-022-500-Volt-Meter-Data-Sheet-1494024.pdf Multiple Function Sensor Modules ALTA 900 MHz AA - Voltage Meter, 500 VAC