Продукція > 3M > MNU18-187DFIK
MNU18-187DFIK
MNU18-187DFIK 3M
female-disconnects-nylon-fully-insulated-butted-seam.pdf
Виробник: 3M
Description: CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
Features: Butted Seam
Packaging: Bulk
Gender: Female
Contact Finish: Tin
Color: Red
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge: 18-22 AWG
Insulation: Fully Insulated
Terminal Type: Standard
Length - Overall: 0.810" (20.57mm)
Termination: Crimp
Tab Thickness: 0.020" (0.51mm)
Tab Width: 0.187" (4.75mm)
Contact Material: Brass
на замовлення 2515 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187, Features: Butted Seam, Packaging: Bulk, Gender: Female, Contact Finish: Tin, Color: Red, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Wire Gauge: 18-22 AWG, Insulation: Fully Insulated, Terminal Type: Standard, Length - Overall: 0.810" (20.57mm), Termination: Crimp, Tab Thickness: 0.020" (0.51mm), Tab Width: 0.187" (4.75mm), Contact Material: Brass.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 860 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
MNU18-187DFIK MNU18-187DFIK Виробник : 3M female-disconnects-nylon-fully-insulated-butted-seam.pdf Description: 3M - MNU18-187DFIK - CRIMP TERMINAL, 4.7MM, FEMALE, RED