Продукція > MICROCHIP TECHNOLOGY > MO-9150AE-6F-ES-125M000000
MO-9150AE-6F-ES-125M000000 Microchip Technology
Виробник: Microchip Technology
Description: MEMS BASED XO +3.3 VDC -40C TO +
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEMS BASED XO +3.3 VDC -40C TO +, Packaging: Tape & Reel (TR).
Інші пропозиції MO-9150AE-6F-ES-125M000000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MO-9150AE-6F-ES-125M000000 MO-9150AE-6F-ES-125M000000 Виробник : Vectron default.aspx?sr=MO-9100AE-8F-EE-25M0000000 Standard Clock Oscillators 125MHz 3.3V -40C +85C 25ppm