MO044002-1
MO044002-1 DB Unlimited
MO044002-1.pdf
Виробник: DB Unlimited
Description: MIC COND ANLG OMNI -40DB 0.157"D
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Analog
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Sensitivity: -40dB
Shape: Circular
Type: Electret Condenser
S/N Ratio: 60dB
Termination: Solderless (Bullseye)
Direction: Omnidirectional
Port Location: Top
Height (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 2 V
Current - Supply: 500 µA
Frequency Range: 100 Hz ~ 16 kHz
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MIC COND ANLG OMNI -40DB 0.157"D, Packaging: Tape & Reel (TR), Output Type: Analog, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Sensitivity: -40dB, Shape: Circular, Type: Electret Condenser, S/N Ratio: 60dB, Termination: Solderless (Bullseye), Direction: Omnidirectional, Port Location: Top, Height (Max): 0.067" (1.70mm), Part Status: Active, Voltage - Rated: 2 V, Current - Supply: 500 µA, Frequency Range: 100 Hz ~ 16 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Analog
Sensitivity: -40dB
Shape: Circular
Type: Electret Condenser
S/N Ratio: 60dB
Direction: Omnidirectional
Port Location: Top
Height (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 2 V
Current - Supply: 500 µA