MOF1WS-10R
MOF1WS-10R SR PASSIVES
MOF_SR_Passives.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 10Ω; 1W; ±5%; 350V; Ø0.6x26mm; Ø3.2x9mm
Resistance: 10Ω
Tolerance: ±5%
Power: 1W
Mounting: THT
Operating voltage: 350V
Body dimensions: Ø3.2x9mm
Max. overload voltage: 700V
Type of resistor: metal oxide
Leads: axial
Diameter: 3.2mm
Leads dimensions: Ø0.6x26mm
Length: 9mm
на замовлення 30490 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 120
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal oxide; THT; 10Ω; 1W; ±5%; 350V; Ø0.6x26mm; Ø3.2x9mm, Resistance: 10Ω, Tolerance: ±5%, Power: 1W, Mounting: THT, Operating voltage: 350V, Body dimensions: Ø3.2x9mm, Max. overload voltage: 700V, Type of resistor: metal oxide, Leads: axial, Diameter: 3.2mm, Leads dimensions: Ø0.6x26mm, Length: 9mm.