MOF1WS-470K
MOF1WS-470K SR PASSIVES
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 470kΩ; 1W; ±5%; 350V; Ø0.6x26mm; axial
Resistance: 470kΩ
Tolerance: ±5%
Power: 1W
Mounting: THT
Operating voltage: 350V
Body dimensions: Ø3.2x9mm
Max. overload voltage: 700V
Leads dimensions: Ø0.6x26mm
Diameter: 3.2mm
Length: 9mm
Leads: axial
Type of resistor: metal oxide
на замовлення 11530 шт:
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal oxide; THT; 470kΩ; 1W; ±5%; 350V; Ø0.6x26mm; axial, Resistance: 470kΩ, Tolerance: ±5%, Power: 1W, Mounting: THT, Operating voltage: 350V, Body dimensions: Ø3.2x9mm, Max. overload voltage: 700V, Leads dimensions: Ø0.6x26mm, Diameter: 3.2mm, Length: 9mm, Leads: axial, Type of resistor: metal oxide.