MOF2WS-12R
MOF2WS-12R SR PASSIVES
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 12Ω; 2W; ±5%; 350V; Ø0.7x35mm; Ø4.2x11mm
Type of resistor: metal oxide
Resistance: 12Ω
Power: 2W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 350V
Leads: axial
Mounting: THT
Leads dimensions: Ø0.7x35mm
Diameter: 4.2mm
Body dimensions: Ø4.2x11mm
Length: 11mm
Max. overload voltage: 700V
на замовлення 1870 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 110
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal oxide; THT; 12Ω; 2W; ±5%; 350V; Ø0.7x35mm; Ø4.2x11mm, Type of resistor: metal oxide, Resistance: 12Ω, Power: 2W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 350V, Leads: axial, Mounting: THT, Leads dimensions: Ø0.7x35mm, Diameter: 4.2mm, Body dimensions: Ø4.2x11mm, Length: 11mm, Max. overload voltage: 700V.