MOF2WS-39R
MOF2WS-39R SR PASSIVES
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 39Ω; 2W; ±5%; 350V; Ø0.7x35mm; Ø4.2x11mm
Resistance: 39Ω
Tolerance: ±5%
Power: 2W
Mounting: THT
Operating voltage: 350V
Body dimensions: Ø4.2x11mm
Max. overload voltage: 700V
Length: 11mm
Type of resistor: metal oxide
Leads: axial
Leads dimensions: Ø0.7x35mm
Diameter: 4.2mm
на замовлення 11600 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 110
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal oxide; THT; 39Ω; 2W; ±5%; 350V; Ø0.7x35mm; Ø4.2x11mm, Resistance: 39Ω, Tolerance: ±5%, Power: 2W, Mounting: THT, Operating voltage: 350V, Body dimensions: Ø4.2x11mm, Max. overload voltage: 700V, Length: 11mm, Type of resistor: metal oxide, Leads: axial, Leads dimensions: Ø0.7x35mm, Diameter: 4.2mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MOF2WS-39R MOF2WS-39R Виробник : SR PASSIVES R_mo20_0039.00j._0001.pdf Metal oxide resistor; 39R; 5%; 2W; 0411; 350V; 350ppm/°C; THT; body dimensions: 4,5x12mm; leads dimensions: 0,65x25mm Metal oxide resistor; 39R R mo20/0039.00j.