MOF3WS-33R
MOF3WS-33R SR PASSIVES
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 33Ω; 3W; ±5%; 500V; Ø0.75x33mm; Ø5x15mm
Type of resistor: metal oxide
Mounting: THT
Resistance: 33Ω
Power: 3W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 500V
Max. overload voltage: 1kV
Body dimensions: Ø5x15mm
Diameter: 5mm
Length: 15mm
Leads: axial
Leads dimensions: Ø0.75x33mm
на замовлення 1820 шт:
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal oxide; THT; 33Ω; 3W; ±5%; 500V; Ø0.75x33mm; Ø5x15mm, Type of resistor: metal oxide, Mounting: THT, Resistance: 33Ω, Power: 3W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 500V, Max. overload voltage: 1kV, Body dimensions: Ø5x15mm, Diameter: 5mm, Length: 15mm, Leads: axial, Leads dimensions: Ø0.75x33mm.