MOF3WS-47R
MOF3WS-47R SR PASSIVES
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 47Ω; 3W; ±5%; 500V; Ø0.75x33mm; Ø5x15mm
Type of resistor: metal oxide
Mounting: THT
Resistance: 47Ω
Power: 3W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 500V
Leads dimensions: Ø0.75x33mm
Body dimensions: Ø5x15mm
Diameter: 5mm
Length: 15mm
Max. overload voltage: 1kV
Leads: axial
на замовлення 9610 шт:
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal oxide; THT; 47Ω; 3W; ±5%; 500V; Ø0.75x33mm; Ø5x15mm, Type of resistor: metal oxide, Mounting: THT, Resistance: 47Ω, Power: 3W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 500V, Leads dimensions: Ø0.75x33mm, Body dimensions: Ø5x15mm, Diameter: 5mm, Length: 15mm, Max. overload voltage: 1kV, Leads: axial.