MOF5WS-330R
MOF5WS-330R SR PASSIVES
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 330Ω; 5W; ±5%; 750V; Ø0.75x36mm; Ø6x17mm
Type of resistor: metal oxide
Resistance: 330Ω
Power: 5W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 750V
Leads dimensions: Ø0.75x36mm
Diameter: 6mm
Body dimensions: Ø6x17mm
Length: 17mm
Max. overload voltage: 1kV
Leads: axial
Mounting: THT
на замовлення 3010 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal oxide; THT; 330Ω; 5W; ±5%; 750V; Ø0.75x36mm; Ø6x17mm, Type of resistor: metal oxide, Resistance: 330Ω, Power: 5W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 750V, Leads dimensions: Ø0.75x36mm, Diameter: 6mm, Body dimensions: Ø6x17mm, Length: 17mm, Max. overload voltage: 1kV, Leads: axial, Mounting: THT.