MOF5WS-4K7
MOF5WS-4K7 SR PASSIVES
Category: THT Resistors
Description: Resistor: metal oxide; THT; 4.7kΩ; 5W; ±5%; 750V; Ø0.75x36mm; axial
Type of resistor: metal oxide
Mounting: THT
Resistance: 4.7kΩ
Power: 5W
Tolerance: ±5%
Operating voltage: 750V
Max. overload voltage: 1kV
Diameter: 6mm
Body dimensions: Ø6x17mm
Length: 17mm
Leads: axial
Leads dimensions: Ø0.75x36mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Resistors, Description: Resistor: metal oxide; THT; 4.7kΩ; 5W; ±5%; 750V; Ø0.75x36mm; axial, Type of resistor: metal oxide, Mounting: THT, Resistance: 4.7kΩ, Power: 5W, Tolerance: ±5%, Operating voltage: 750V, Max. overload voltage: 1kV, Diameter: 6mm, Body dimensions: Ø6x17mm, Length: 17mm, Leads: axial, Leads dimensions: Ø0.75x36mm.