Продукція > MATRIXORBITAL INC. > MOP-TFT320240-35A-BLM-TPC
MOP-TFT320240-35A-BLM-TPC
MOP-TFT320240-35A-BLM-TPC MatrixOrbital Inc.
mop-tft320240-35a_rev_1_0.pdf
Виробник: MatrixOrbital Inc.
3.5in TFT QVGA 320x240Pixels 24 Bit Parallel 495cd/m2 LED Backlight -20°C to 70°C
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3.5" LCD TFT DISPLAY CAPACITIVE, Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: Parallel, 24-Bit (RGB), Viewing Area: 71.08mm W x 53.56mm H, Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA), Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MOP-TFT320240-35A-BLM-TPC MOP-TFT320240-35A-BLM-TPC Виробник : Matrix Orbital mop-tft320240-35a-manual?download=1094:mop-tft320240-35a-blm-tpv Description: 3.5" LCD TFT DISPLAY CAPACITIVE
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: Parallel, 24-Bit (RGB)
Viewing Area: 71.08mm W x 53.56mm H
Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA)
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
товару немає в наявності
MOP-TFT320240-35A-BLM-TPC MOP-TFT320240-35A-BLM-TPC Виробник : Matrix Orbital MOP_TFT320240_35A_BLM_TPC_Rev_1.0_.pdf TFT Displays & Accessories 3.5 in TFT Capacitive Touch