Продукція > MATRIX ORBITAL > MOP-TFT320240-35A-BLM-TPN
MOP-TFT320240-35A-BLM-TPN
MOP-TFT320240-35A-BLM-TPN Matrix Orbital
get&did=1095
Виробник: Matrix Orbital
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: Parallel, 24-Bit (RGB)
Viewing Area: 70.08mm W x 52.56mm H
Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA)
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: Parallel, 24-Bit (RGB), Viewing Area: 70.08mm W x 52.56mm H, Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA), Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MOP-TFT320240-35A-BLM-TPN MOP-TFT320240-35A-BLM-TPN Виробник : Matrix Orbital MOP_TFT320240_35A_BLM_TPN_Rev_1.0_.pdf TFT Displays & Accessories 3.5 in TFT