Продукція > MATRIX ORBITAL > MOP-TFT320240-35A-BLM-TPR
MOP-TFT320240-35A-BLM-TPR
MOP-TFT320240-35A-BLM-TPR Matrix Orbital
get&did=1096
Виробник: Matrix Orbital
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: Parallel, 24-Bit (RGB)
Viewing Area: 72.28mm W x 54.78mm H
Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA)
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Active
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: Parallel, 24-Bit (RGB), Viewing Area: 72.28mm W x 54.78mm H, Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA), Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MOP-TFT320240-35A-BLM-TPR MOP-TFT320240-35A-BLM-TPR Виробник : MatrixOrbital Inc. mop-tft320240-35a_rev_1_0.pdf 3.5in TFT QVGA 320x240Pixels 24 Bit Parallel 440cd/m2 LED Backlight -20°C to 70°C
товару немає в наявності
MOP-TFT320240-35A-BLM-TPR MOP-TFT320240-35A-BLM-TPR Виробник : Matrix Orbital MOP-TFT320240-35A-BLM-TPR Rev 1.0 -1129191.pdf TFT Displays & Accessories 3.5 in TFT Resistive Touch